Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
Hastelloy C276 Precision Seamless Pipe Tube Bright Surface OD6 - 114mm
| Producten: | Hastelloy C276 pijpen |
|---|---|
| Cijfer: | Hastelloy C276 |
| Diameter: | 6 - 219 mm |
Heldere roestvrijstalen staaf warmgewalste roestvrijstalen staaf 17-4PH 17-7PH roestvrijstalen
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
Inconel 625/UNS N06625 Naadloos buisje DN6-DN400
| Producten: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Standaard: | ASTM GB EN |
UNS S32654 (legering 654), EN 1.4652, ASTM UNS S32654 Naadloze buizen voor roestvrijstalen buizen
| Producten: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad: | UNS S32654 / 654SMO |
| Standaard: | ASTM GB EN |
Duplex S32304 / legering 2304 roestvrijstalen wapening voor betonnen structuren met een diameter van 10 - 20 mm
| Naam van de producten: | van roestvrij staal |
|---|---|
| Diameter: | 8 mm - 50 mm |
| Lange: | 6.1 m of op verzoek in elke lengte |
904L roestvrij staalplaat DIN 1.4539 Super austenite SS-plaat warmgewalst
| Model-NR.: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Monel K500 Bar and Alloy 500 Rod met een diameter van 4-300 mm, hoge sterkte en corrosiebestendig voor maritieme en ruimtevaarttoepassingen
| Diameterbereik: | 4 mm - 300 mm |
|---|---|
| Lengte: | Aanpasbaar (3m of 6m) |
| Oppervlakteafwerking: | helder, opgepoetst, zwart |
6.0mm 8.0mm 12.0mm Uns N08904 904L roestvrij staal plaat DIN 1.4539 plaat Tisco Ss904L plaat
| Dikte bereik: | 0.6 - 30.0mm |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm, 1219 mm, 1500 mm of op maat |
| Lengte: | 2000 mm, 2438 mm, 3000 mm, 6000 mm of op maat |
Legering 329 de Douane die van de Roestvrij staalbar UNS S32900 van de Staaf van BAOSTEEL snijden SS
| Vorm: | ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 309S 310S 321 329 2205 2507.etc |
Warmgewalste 304 roestvrijstalen kanalen SA276 304 SS kanalen 4# - 20# kanalen
| Vorm: | Hoekbalk / kanaalbalk |
|---|---|
| Standaard: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |

