Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
Inconel 600 Plate Alloy 600 Platen koud gewalst en warm gewalst 1000mm 1219mm 1500mm Breedte
| Producten: | De plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Inconel 600 |
| Dikte: | 0.4 - 80 mm |
Alloy 660 / UNS S66286 / A286 Alloy With Superior Strength and Corrosion Resistance for Industrial
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Hoge sterkte 317L roestvrij staalplaat Corrosie & hittebestendig legering
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 317L/S31703 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
Super Duplex 2507 / S32750 roestvrij staal heldere staaf Diameter 4 - 150 mm SS Schacht Custom Cutting
| Productennaam: | Duplex 2507 roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
ENGELSE 1,5414 Naadloze Staalpijp
| Producten: | Naadloze Staalpijp |
|---|---|
| Diameter: | DN10 - DN600 |
| Dikte: | 1.0 - 50.0mm |
UNS S31254 roestvrijstalen staven F44 254SMO Warmgewalste SS-staven
| Vorm: | Rond |
|---|---|
| standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507,440C. enz. |
316Ti Stainless Steel Seamless Pipe ASTM EN DN10-DN400
| Producten: | Roestvrijstalen naadloze pijp |
|---|---|
| Cijfer: | 316ti |
| Diameter: | DN10 - DN400 |
Hoogwaardige 304F roestvrijstalen grondslag voor CNC- en gereedschapstoepassingen
| Productennaam: | 304F roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
303Cu roestvrijstalen staaf / slijpen 303Cu roestvrijstalen staaf Precision machined for superior durability
| Productennaam: | 303Cu roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Urea Grade 316LMod roestvrijstalen staaf Diameter 6 - 250 mm Warmgewalste / gesmeed SS-staven
| Vorm: | Hoekbalk / kanaalbalk |
|---|---|
| Standaard: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316LMod 309S 310S 321 2205 2507 enz. |

