Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
316F Polierstangen van roestvrij staal
| Productennaam: | 316F roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
UNS N08825 legering 825 Plaat en plaat 2B 1D HL Afwerking van BAOSTEEL
| Producten: | Het Blad & de Plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | UNS N08825 |
| Dikte: | 0.5 - 30.0mm |
304F roestvrij staal grondstaaf corrosiebestendig en makkelijk te bewerken
| Productennaam: | 304F roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Premium 316F-poetsstaven van roestvrij staal, hoge precisie, corrosiebestendig
| Productennaam: | 316F roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Roestvrij staal rebar-versterkende staalstaal 304 316 321 2205 2507 316LN Warmgewalst 6 -12m lengte
| Naam van de producten: | van roestvrij staal |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 40 mm |
| Lange: | 6.1 m of op verzoek in elke lengte |
Industriële kwaliteit 316F roestvrij staal polijstststaven uitstekend voor oppervlakteafwerking
| Productennaam: | 316F roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
EN 10204-3.1 Materiaalcertificaat Hastelloy C276 Pijpbuis / naadloze buisgesweisde buis
| Producten: | Pijp van nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Hastelloy C276 |
| Diameter: | DN10 - DN300 |
ASTM GB DIN UNS N08904 904L Roestvrij Staalplaat Warmgewalst Corrosiebestendig met Lasersnijservice
| Model-NR.: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
31803 32750 32760 2304 2520 F55 253mA Duplex naadloos stalen buis ASTM A789 Standard
| Producten: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad: | 304 309s 310S 316L 317L 321 347 2205 2507 904L. enz. |
| Standaard: | ASTM GB EN |
253MA roestvrijstalen buizen naadloze stalen buizen UNS S30815 roestvrijstaal buizen in 6m lengte
| Producten: | 253MA roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Standaard: | ASTM GB EN |

