Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
Incoloy 800H EN 1.4958 legering 800H met nikkelbasis legering platen en spoelen warm en koud gewalst
| Producten: | Het Blad & de Plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | UNS N08810 |
| Dikte: | 0.5 - 30.0mm |
316Ti Stainless Steel Seamless Pipe ASTM EN DN10-DN400
| Producten: | Roestvrijstalen naadloze pijp |
|---|---|
| Cijfer: | 316ti |
| Diameter: | DN10 - DN400 |
303 Cu roestvrijstalen staaf met koper-infuus voor een betere sterkte
| Productennaam: | 303Cu roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Corrosiebestendige 310S roestvrijstalen plaat 1.4845 / S31008 legering voor extreme omgevingen
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 310S / 1.4845 / S31008 |
| dikte: | 0,5-80,0 mm |
17-7 PH roestvrij staalstaaf ️ Corrosiebestendige, warmtebehandelbare legering voor precisietechniek
| Naam van producten: | 17-7PH roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
SAE4320H Ronde staalstaaf van legering met een lengte van 6 m ASTM AISI standaard gesmeed staalstaaf
| Naam van de producten: | Ronde staaf van legerd staal |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lange: | 6m |
EN 10204-3.1 Gecertificeerd 321F slijpstaal in roestvrij staal met een lengte van 6 m
| Productennaam: | 321F roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Hoge hardheid 17-7PH / S17700 roestvrijstalen staaf Solid Solution SS staven Warmgewalste en gesmeed staaf
| Naam van producten: | 17-7PH roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
65Mn Veerstaalband met Ronde Rand Hoog Koolstof Koudgewalst Staalrol 0,01-3 mm Dikte
| Materiaal: | 65mn, SK5, 60Si2MnA, 50crv4, c75s, CK75, C75, C75Cr1, T8A, D6A, AISI1050, 1070, 1065, 1075, 1095, 61 |
|---|---|
| Dikte: | 0,08 mm - 3,0 mm |
| Breedte: | 5 mm - 400 mm |
EN 10088 Klasse 1.4539 / 904L Roestvrijstalen buisbuis pickelen Afwerking Vrij snijden
| Producten: | Roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Graad: | 904l |
| Standaard: | ASTM GB EN |

