Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
ASTM EN DIN GB Standard Nickel Alloy Round Bar Cold Drawn, Hot Rolled and Forged Bars
| Producten: | Nikkellegering |
|---|---|
| Cijfer: | 600 625 718 800 926 C276 C22 M400 K500.etc |
| Diameter: | 3 - 350 mm |
Hittebestendige koudgewalste Incoloy 800H ronde staaf ASTM EN DIN GB-norm UNS N08810
| Modelnummer: | 800H |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
Warmgewalste Hastelloy C276 Bar Solid Solution Alloy UNS N10276 ASTM EN DIN GB Standard
| Modelnummer: | C276 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
UNS N06625 Ronde staaf van nikkellegering, met een diameter van 10-300 mm, warmgewalst met een op maat gesneden lengte
| Diameterbereik: | 10 - 300mm |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Inconel 600 ronde staaf van nikkellegering UNS N06600
| Producten: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Graad: | Inconel 600 |
| Diameter: | 10 - 350mm |
UNS N10276 Hastelloy C276 Ronde staaf van nikkellegering Gratis snijden van elke lengte
| Producten: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Graad: | Hastelloy C276 |
| Diameter: | 10 - 350mm |
ASTM EN DIN GB Standard UNS N06625 / Alloy 625 Round Bar Black Bar and Bright Bars
| Producten: | Inconel 625 Ronde Bar |
|---|---|
| Cijfer: | Inconel 625 |
| Diameter: | 10 - 350mm |
UNS N08810 Ronde Staven ASTM EN DIN GB Standaard Incoloy 800H Hittebestendig Roestvrij Staal
| Producten: | Incoloy 800H ronde staaf |
|---|---|
| Cijfer: | INCOLOY 800H |
| Diameter: | 10 - 350mm |
Corrosiebestendig Hoge Temperatuur Prestatie Nikkel Legering Ronde Staaf Op Maat Gesneden Elke Lengte UNS N06625
| Model-NR.: | 625 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste ronde staaf van inconel 625 nikkellegering met helder oppervlak en aangepaste lengte voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | 625 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |

