Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
C11000 C10100 C10200 Koperen plaat/plaat Industrie en bouw 99,9% zuiverheid Koperen legering 4X8 Koperen plaatplaat
| Producten: | met een diameter van niet meer dan 20 mm |
|---|---|
| Graad: | C10200 C11000 C10100 |
| Standaard: | ASTM GB EN DIN JIS |
Inconel 600 plaat UNS N06600 Dikte 0,5 - 16,0 mm 4ft*8ft /5ft*10ft
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | UNS N06600 |
| Thickness: | 0.5 - 16.0mm |
0.330.0mm Warmgewalste Koudgewalste Inconel 718 Plaat
| Producten: | De plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Rang: | inconel 718 |
| Dikte: | 0.6 - 30.0mm |
Koudgewalste gepolijste oppervlakte roestvrijstalen band 0,1 - 3,0 mm Dikte voor industriële toepassingen
| Dikte bereik: | 0,1 mm - 3,0 mm (koudgewalst), 3,0 mm - 10 mm (warmgewalst) |
|---|---|
| Breedte bereik: | 5 mm - 1500 mm (koudgewalst), 10 mm - 2000 mm (warmgewalst) |
| Vorm: | Vlak |
JIS 410 SS Koudgewalste roestvrijstalen spoel met een dikte van 0,3-3 mm en een gepolijst oppervlak
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
JIS G4303 SUS304 Koudgewalste Roestvrijstalen Strip met Gepolijst Oppervlak en 2 mm Dikte SS Spoel
| Dikte: | 0,1 mm-3 mm (koudgewalst), 3,0 mm-10 mm (warmgewalst) |
|---|---|
| Breedte: | 5-1500 mm (koudgewalst), 10-2000 mm (warmgewalst) |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
JIS G4305 SUS444 Roestvrij staalplaat met een dikte van 0,5 - 3,0 mm voor toepassingen in watertanks
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
316L roestvrijstalen spoelband 10 mm breed voor medische hulpmiddelen met SGS-goedkeuring
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
254SMO UNS S31254 Roestvrijstalen Plaat met 0,5-50 mm Dikte Koudgewalst en Gepolijst Oppervlak
| Model-NR.: | 254SMO |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |

