Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
Warmgewalste S41500 roestvrijstalen staaf Diameter 10 - 300 mm Aanpassing in lengte
| Naam van de producten: | 1.4418 roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lange: | 6 m of op verzoek elke lengte snijden |
Incoloy A-286 / UNS S66286 / GH2132 Stainless Steel Bar Heat Resistant Stainless Steel Rod
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Precision Strips Hastelloy C276 Dikte 0,1 - 2,5 mm Breedte 10 - 600 mm
| Producten: | Hastelloy C276 strips |
|---|---|
| Cijfer: | UNS N10276 |
| Dikte: | 0,1 - 2,5 mm |
GH2132 / Alloy A286 Stainless Steel Bar / Bright and Black Bars Diameter 5 - 300mm
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Premium 303 roestvrijstalen staaf met een tolerantie van binnen 0,05 mm voor hogesnelheidsbewerkingen
| Productennaam: | 303 roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
304F roestvrij staal grondstaaf
| Productennaam: | 304F roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Premium 304F gepolijste roestvrijstalen staaf voor gladde oppervlakteafwerkingen
| Productennaam: | 304F roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Diameter 3 - 150 mm legering 321F roestvrijstalen staaf Precision grinding SS staven met kleine tolerantie
| Productennaam: | 321F roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Duurzaam 440C roestvrij staal helder balk gepolijst, uitstekende slijtvastheid
| Productennaam: | 440C roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Inconel 600 Plate Alloy 600 Platen koud gewalst en warm gewalst 1000mm 1219mm 1500mm Breedte
| Producten: | De plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Inconel 600 |
| Dikte: | 0.4 - 80 mm |

