Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
Warmgewalste 6m 316L de Barss 316L van de Roestvrij staalhoek Hoekbar ASTM A276
| Producten: | RVS hoekprofiel |
|---|---|
| Diameter: | 30*30-200-200 |
| Lengte: | 6m |
EN 1.4462 Duplex-steelbalk van de kwaliteit van roestvrij staal voor scheepsmechanische constructies met beuring van het oppervlak
| Model-NR.: | 1.4462 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
ASME SA240 2000 mm Breed Legering 321 Hittebestendig Roestvrij Staal Plaat S32168
| Modelnummer: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
321 Roestvrijstalen Plaat Warmgewalst Hittebestendig voor Drukvaten Legering 321 Plaat
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Hastelloy C276 Ringplaat / 2.4819 Ronde plaat Cirkel UNS N10276
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | Hastelloy C276 |
| Thickness: | 0.5 - 16.0mm |
Hastelloy C276 Plaatplaat 1.0mm 1.2mm 1.5mm in grootte 4ft*8ft Legium UNS N10276
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | Hastelloy C276 |
| Thickness: | 0.5 - 16.0mm |
Dikte 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm 2,0 mm 2,5 mm 3,0 mm Inconel 600 /legering 600 Plaat / plaat / spoel
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | UNS N06600 / Inconel 600 |
| Thickness: | 0.5 - 16.0mm |
UNS N08020 Stainless Steel Rod High Corrosion Resistance for Chemical & Marine Environments
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Zuurstofvrij koper C10200 / C102 Ronde koperstaaf in 3m Lnegth koperstaaf
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 250 mm |
| Length: | custom any length as request |
Incoloy 800H Plate Sheet Alloy 800H/HT Dikte 0,4 - 40,0 mm Breedte maatwerk snijwerk
| Producten: | Het Blad & de Plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | UNS N08810 |
| Dikte: | 0.5 - 30.0mm |

