Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
UNS N08926 / 1.4529 / legering 926 naadloos nikkel alooi buis in 6m lengte
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | EN 1.4529 / UNS N08926 |
| Diameter: | DN6-DN400 |
ASTM-standaard koperen platte voorraad glad oppervlak Breedte 20 - 120 mm Koperen elektrodeplaat
| Naam van de producten: | Koper Vlakke Bar |
|---|---|
| Dikte: | 3 - 50 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
C12000 Cu-DLP koperbalk Ronde, vierkant, platte, zeshoekige balken Koper C120
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 250 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
C11000 110 mm Dia Pure Copper Bar 99,99% CU EPT
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
C11000 Koperstaaf / T2 Koperstaaf / SE-CU Puur Koper / C101 Koperas
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
Koudgetrokken/warmgewalst/gevormd roodstaal staal legering 316Ti SSS Bar 1.4571 UNS S31635
| Productennaam: | 316ti roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
440C roestvrij staal heldere staaf hoge hardheid, spiegel afwerking, ideaal voor precisieonderdelen
| Productennaam: | 440C roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
303Cu roestvrij staalstaaf hoogwaardige legering met koper toevoeging Diameter 4 - 70 mm heldere staaf
| Productennaam: | 303Cu roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
UNS S17700 / 17-7PH roestvrijstalen staaf AISI631 roestvrijstalen zwarte staaf
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
440C roestvrij staal heldere staaf voor industrieel gebruik gehard en gehard, superieure sterkte
| Productennaam: | 440C roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |

