Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
Warmgewalste 904L UNS N08904 Roestvrijstalen Plaat - Corrosiebestendig met afmetingen van 1500*6000mm
| Model-NR.: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste 904L roestvrijstalen plaat met een oppervlaktebehandeling voor een superieure corrosiebestendigheid
| Model-NR.: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
17-4ph roestvrijstalen buis naadloos buis AISI 630 Solid Solution SS buis
| Producten: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad: | 17-4PH |
| Standaard: | ASTM GB EN |
AISI 904L SUS904L 1.4539 roestvrijstalen buizen en buizen DN10 - DN300 in 6m lengte
| Producten: | Roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Graad: | 904l |
| Standaard: | ASTM GB EN |
Hittebestendig roestvrij staal plaat UNS S30815 / 253MA / 1.4835 SS Plaat van TISCO
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | UNS S30815 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
AISI304L roestvrijstalen plaat warmgewalst en koudgewalst SS plaatplaat 4ft 5ft breedte
| Producten: | Hairline Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 201 304 304L 316L 430. enz. |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm |
Warmgewalste NO.1 oppervlakteplaat van roestvrij staal SA240, klasse 201 304 316L 310S 321 2205 2507
| Producten: | Hairline Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 201 304 316L 430. enz. |
| standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm |

