Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
Hastelloy C276 Precision Seamless Pipe Tube Bright Surface OD6 - 114mm
| Προϊόντα: | Hastelloy C276 σωλήνες |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy C276 |
| Διάμετρος: | 6 - 219mm |
Φωτεινές ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα 17-4PH 17-7PH ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
Inconel 625/UNS N06625 Χωρίς ραφές σωλήνες από κράμα νικελίου DN6-DN400 μήκος 6m σε απόθεμα
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Ειδικότερα, τα είδη που χρησιμοποιούνται για την παραγωγή των ειδών αυτών πρέπει να είναι ταυτόσημα με τα είδη που χρησιμοποιούνται για την παραγωγή των ειδών αυτών.4652, ASTM UNS S32654 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | Η UNS S32654 / 654SMO |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Διπλό S32304 / Σύνθετο 2304 Σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφίες
| Ονομασία των προϊόντων: | Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8 mm - 50 mm |
| Διάρκεια: | 6.1m ή σε οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
904L Ανοξείδωτη Πλάκα DIN 1.4539 Υπερ-Ωστενιτικός Ανοξείδωτος Χάλυβας Φύλλο Θερμής Έλασης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 904L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Μπάρα Monel K500 και Ράβδος Alloy 500 με Διάμετρο 4-300mm, Υψηλής Αντοχής και Ανθεκτικότητας στη Διάβρωση για Θαλάσσιες και Αεροδιαστημικές Εφαρμογές
| Εύρος διαμέτρου: | 4mm - 300mm |
|---|---|
| Μήκος: | Προσαρμόσιμο (3m ή 6m) |
| Φινίρισμα επιφάνειας: | φωτεινός, γυαλισμένος, μαύρος |
6.0mm 8.0mm 12.0mm Uns N08904 904L Ανοξείδωτη Πλάκα DIN 1.4539 Πλάκα Tisco Ss904L Πλάκα
| Εύρος πάχους: | 0.6 - 30.0mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm, 1219mm, 1500mm ή προσαρμοσμένο |
| Μήκος: | 2000mm, 2438mm, 3000mm, 6000mm ή προσαρμοσμένο |
Κράμα 329 συνήθεια φραγμών ανοξείδωτου που κόβει UNS S32900 από τη ράβδο BAOSTEEL SS
| Μορφή: | κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 309S 310S 321 329 2205 2507.etc |
Καυτό έλαση 304 ατσάλινα κανάλια SA276 304 SS κανάλια 4# - 20# κανάλια
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |

