Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
UNS N08926 / 1.4529 / Σύνθετο 926 Χωρίς συγκόλληση Νικέλιο Σύνθετο σωλήνα σε μήκος 6m
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | EN 1.4529 / UNS N08926 |
| Διάμετρος: | DN6-DN400 |
ASTM Standard Copper Flat Stock Smooth Surface Width 20 - 120mm Πλάκα ηλεκτροδίου χαλκού
| Ονομασία των προϊόντων: | Επίπεδος φραγμός χαλκού |
|---|---|
| Δάχος: | 3 - 50 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
C12000 Cu-DLP Copper Bar Στρογγυλή, τετράγωνη, επίπεδη, εξαγωνικές ράβδοι Χαλκό C120
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 250 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
C11000 110 mm Dia Pure Copper Bar 99,99% CU EPT
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
C11000 Χάλκινη ράβδος / T2 Χάλκινη ράβδος / SE-CU Καθαρό χαλκό / C101 Χάλκινος άξονας
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
Ψυχρής έλξης / Θερμής έλασης / Σφυρήλατη ανοξείδωτη στρογγυλή ράβδος από χάλυβα κράματος 316Ti SSS Bar 1.4571 UNS S31635
| Όνομα προϊόντων: | 316ti ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Ανοξείδωτος χάλυβας 440C Bright Bar Υψηλής σκληρότητας, Φινίρισμα καθρέφτη, Ιδανικό για εξαρτήματα ακριβείας
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 440C |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
303Cu Ατσάλινη ράβδος υψηλής απόδοσης κράμα με πρόσθετο χαλκό Διαμέτρου 4 - 70mm φωτεινή μπάρα
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 303Cu |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
UNS S17700 / 17-7PH Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI631 Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
440C Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα φωτεινή μπάρα για βιομηχανική χρήση
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 440C |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |

