Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
Warmgewalste pickelen Afwerking 416 Ronde staalbalk / SS-balk / roestvrijstalen balken
| Vorm: | Hoekbalk / kanaalbalk |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
440C roestvrij staal ASTM A276 SS OD5 - 350 mm UNS S44004 roestvrij staalstaaf
| Vorm: | ronde |
|---|---|
| Standaard: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
304 roestvrijstalen staaf ASTM A276 Warmgewalst zwart oppervlak SS Staafdiameter 6 - 350 mm
| Vorm: | Hoekbalk / kanaalbalk |
|---|---|
| Standaard: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
CD4MCU legering roestvrijstalen staven - corrosiebestendige hoge sterkte duplex roestvrijstalen staven voor chemische en maritieme toepassingen
| Model-NR.: | CD4MCU |
|---|---|
| Warmtebehandeling: | stevige oplossing |
| Diameterbereik: | φ10mm - φ350mm |
OD5mm - de 350mm Gesmede Roestvrij staalss Structuur van Barrod hot rolled for boiler
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
Koud getrokken afgewerkte roestvrijstalen staaf met helder oppervlak en OD 6-300 mm
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Inconel 600 Plaat / plaat / spoel / strips ASTM B168 EN 2.4816 legering 600 nikkellegering
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | UNS N06600 / Inconel 600 |
| Thickness: | 0.5 - 16.0mm |
EN 10204-3.1 Gecertificeerde Inconel 600 legering Plaat / plaat / banden Dikte 0,5 - 100 mm
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | UNS N06600 / Inconel 600 |
| Thickness: | 0.5 - 16.0mm |
Hastelloy C276 Vliesvrij / UNS N10276 Plaat Cirkelplaten / legering 276 Plaat
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | Hastelloy C276 |
| Thickness: | 0.5 - 16.0mm |
Incoloy 800 HT Naadloze Pijp met Warmgewalste Techniek en Gepolijst Oppervlak voor Hoge Temperatuurbestendigheid
| Model-NR.: | Incoloy 800HT |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |

