Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
AISI 304 Roestvrij staalbar 8350mm het Warmgewalste Zwarte Eindigen
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
Warmgewalst Hastelloy C276 / EN 2.4819 Solid Solution Nickel Base Alloy Bars
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Hastelloy C276 |
| Diameter: | 6 - 250mm |
Heldere koud getrokken 304 304L 316L 310S 321 halfronde roestvrijstalen staaf
| Vorm: | van roestvrij staal |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 904L 2205 2507 |
Glanzende staalstaaf van AISI 316, AISI 316L, AISI 321, AISI 321H & AISI 310S AISI 317L
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 904L 2205 2507 |
Spiegel gepolijst ASTM SS201 roestvrij staal spoel strip met 6K 8K afwerking
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
AISI4343 Naadloos buisbuis van legerd staal UNS G40436 Gegevensblad van legerd staal
| Producten: | Naadloze Staalpijp |
|---|---|
| Diameter: | DN10 - DN600 |
| dikte: | 1.0 - 50.0mm |
ASTM AISI 304 4mm Diameter Warmgewalste Roestvrijstalen Staaf voor Constructie en Decoratie
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Graad 431 roestvrij staalstaaf met helder polijst en OD 6-300 mm SS-staaf
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Koudgetrokken Heldere Legeringsbar Hastelloy C276/Diameter van UNS N10276 4 - 50mm
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Rang: | Hastelloy C276 |
| Diameter: | 6 - 250mm |
ASTM A240 317L roestvrij staalplaat met koudgewalste techniek en gepolijst oppervlak
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |

