Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
17-4PH Roestvast Staal met Chroom Nikkel Koper en OD 6-300mm
| Model-NR.: | 17-4PH/630 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Hastelloy C276 / UNS N10276 Ronde staaf Op maat gesneden
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Hastelloy C276 |
| Diameter: | 6 - 300 mm |
Gestraalde gepolijste 904L roestvrijstalen staaf en staaf met OD 6-300mm
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
OF-CU koperstaaf zuurstofvrij koper TU1 legering 4 - 150 mm zachte toestand
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 250mm |
| Length: | custom any length as request |
High Strength 926 Stainless Steel Bar UNS N08926 / Alloy 926 Corrosion Resistant Metal Bar
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Lasersnijden Inconel 600 Plate & Sheet ASTM B168 Standard met EN 10204-3.1 Certificate Alloy 600 Plate
| Producten: | De plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Inconel 600 |
| Dikte: | 0.4 - 80 mm |
1.4418 roestvrijstalen staaf Ronde vierkant en vlakke profielen ASTM DIN GB EN Standard
| Naam van de producten: | 1.4418 roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lange: | 6 m of op verzoek elke lengte snijden |
Hastelloy C276 Plaat & Plate Custom Laser Cutting Any Size ASTM B575 legering 2.4819
| Producten: | Platen van nikkellegering |
|---|---|
| Cijfer: | UNS N10276 / 2.4819 |
| Dikte: | 3.0 - 50.0 mm |
Duurzame 303 roestvrijstalen ronde staaf, vrij machinaal bewerkte legering, diameter 3 - 300 mm, heldere staven
| Productennaam: | 303 roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
253MA S30815 Naadloos buiswerk van roestvrij staal ASTM EN Standard
| Producten: | Naadloze buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 253ma / S30815 / 1.4835 |
| Diameter: | DN10 - DN400 |

