Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
Ακατέργαστο 600 πλάκας κράμα 600 φύλλα ψυχρά κυλούμενα και ζεστά κυλούμενα 1000mm 1219mm 1500mm πλάτος
| Προϊόντα: | Πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Ινκόνελ 600 |
| Δάχος: | 0.4 - 80 mm |
Alloy 660 / UNS S66286 / A286 Alloy With Superior Strength and Corrosion Resistance for Industrial
| Όνομα προϊόντων: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Υψηλής αντοχής 317L χαλύβδινο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 317L/S31703 |
| Πάχος: | 1,0-80,0 χλστ |
Super Duplex 2507 / S32750 από ανοξείδωτο χάλυβα φωτεινή μπάρα διάμετρος 4 - 150mm SS Άξονας προσαρμοσμένη κοπή
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι Duplex 2507 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
EN χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα 1,5414
| Προϊόντα: | Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | DN10 - DN600 |
| Πάχος: | 1.0 - 50.0mm |
UNS S31254 Άλλα από ανοξείδωτο χάλυβα F44 254SMO
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| πρότυπο: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507,440C. κλπ. |
316Ti Stainless Steel Seamless Pipe ASTM EN DN10-DN400
| Προϊόντα: | Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 316TI |
| Διάμετρος: | DN10 - DN400 |
Υψηλής ποιότητας σιδηροτροχία από ανοξείδωτο χάλυβα 304F για εφαρμογές CNC και εργαλείων
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 304F |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 303Cu / Λείανση ράβδου από ανοξείδωτο χάλυβα 303Cu Επεξεργασμένης ακριβείας για ανώτερη ανθεκτικότητα
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 303Cu |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Η ουρία βαθμός 316LMod Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα διάμετρος 6 - 250 mm Ζεστά κυλούμενα / σφυρηλατημένα άξονα SS
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 316LMod 309S 310S 321 2205 2507 κλπ. |

