Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
Ελάσματα από ανοξείδωτο χάλυβα 904L UNS N08904 θερμής έλασης - Ανθεκτικά στη διάβρωση με μέγεθος 1500*6000mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 904L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης 904L με επεξεργασία επιφάνειας για ανώτερη αντοχή στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 904L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
17-4ph Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα Χωρίς συγκόλληση σωλήνας AISI 630 Στερεό διάλυμα SS σωλήνας
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 17-4PH |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
AISI 904L SUS904L 1.4539 Σωλήνες και σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα DN10 - DN300 σε μήκος 6 μέτρων
| Προϊόντα: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 904l |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Πλάκα ανθεκτικής στη θερμότητα από ανοξείδωτο χάλυβα UNS S30815 / 253MA / 1.4835 SS Πλάκα από την TISCO
| Προϊόντα: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | UNS S30815 |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI304L Ζεστή και κρύα έλαση Πλάκα SS πλάκας 4ft 5ft πλάτος
| Προϊόντα: | Hairline φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201 304 304L 316L 430. κλπ. |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm |
Ζεστή έλαση NO.1 Επιφανειακή πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα SA240 κλάση 201 304 316L 310S 321 2205 2507
| Προϊόντα: | Hairline φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201 304 316L 430. κλπ. |
| τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm |

