Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα S41500 θερμής έλασης, διάμετρος 10 - 300mm, κοπή σε μήκος κατά παραγγελία
| Ονομασία των προϊόντων: | 1.4418 μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Διάρκεια: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
Incoloy A-286 / UNS S66286 / GH2132 Stainless Steel Bar Heat Resistant Stainless Steel Rod
| Όνομα προϊόντων: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Τρίχες ακρίβειας Hastelloy C276 Μονάδα 0,1 - 2,5 mm πλάτος 10 - 600 mm
| Προϊόντα: | Hastelloy C276 λωρίδες |
|---|---|
| Βαθμός: | Uns n10276 |
| Πάχος: | 0,1 - 2,5 χιλιοστά |
GH2132 / Alloy A286 Stainless Steel Bar / Bright and Black Bars Diameter 5 - 300mm
| Όνομα προϊόντων: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Πρωταθλήτρια 303 ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με ανοχή εντός 0,05 mm για έργα επεξεργασίας υψηλής ταχύτητας
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 303 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Γείωση από ανοξείδωτο χάλυβα 304F, Βαθμός κατεργασίας υψηλής ακρίβειας
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 304F |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Πρωταθλήματα 304F από ανοξείδωτο χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 304F |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Διάμετρος 3 - 150mm Σύνθετο 321F Άξονα Χάλυβα Ατσάλινη ράβδος Ακριβής Στρώση SS ράβδους με μικρή ανοχή
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 321F |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Ανθεκτικός 440C ανοξείδωτος χάλυβας με γυαλισμένο φινίρισμα, εξαιρετική αντοχή στη φθορά
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 440C |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Ακατέργαστο 600 πλάκας κράμα 600 φύλλα ψυχρά κυλούμενα και ζεστά κυλούμενα 1000mm 1219mm 1500mm πλάτος
| Προϊόντα: | Πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Ινκόνελ 600 |
| Δάχος: | 0.4 - 80 mm |

