Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
Καυτός - κυλημένος φραγμός ASTM A276 γωνίας SS 316L φραγμών γωνίας ανοξείδωτου 6m 316L
| Προϊόντα: | γωνιακή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 30*30-200-200 |
| Μήκος: | 6m |
EN 1.4462 Αξιοσημείωση διπλής επένδυσης από ανοξείδωτο χάλυβα για θαλάσσιες μηχανικές κατασκευές με επεξεργασία επιφάνειας ακινητοποίησης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 1.4462 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
ASME SA240 2000mm πλάτος κράμα 321 ανθεκτική στη θερμότητα πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα S32168
| Αριθμό μοντέλου: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
321 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμά ελατημένη ανθεκτική στη θερμότητα για δοχεία υπό πίεση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Χαστέλλειο C276 Δακτυλική πλάκα / 2.4819 Στρογγυλή πλάκα Κύκλος UNS N10276
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | Hastelloy C276 |
| Thickness: | 0.5 - 16.0mm |
Χαστέλλοι C276 φύλλο πλάκας 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm μεγέθους 4ft*8ft κράμα UNS N10276
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | Hastelloy C276 |
| Thickness: | 0.5 - 16.0mm |
Δάχος 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm 2,0 mm 2,5 mm 3,0 mm Inconel 600 / Alloy 600 φύλλο / πλάκα / σπείρα
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | UNS N06600 / Inconel 600 |
| Thickness: | 0.5 - 16.0mm |
UNS N08020 Stainless Steel Rod High Corrosion Resistance for Chemical & Marine Environments
| Όνομα προϊόντων: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Χωρίς οξυγόνο χαλκό C10200 / C102 Στρογγυλή μπάρα χαλκού σε 3m Lnegth Copper Rod
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 250 mm |
| Length: | custom any length as request |
Incoloy 800H πλάκα φύλλο κράμα 800H/HT πάχος 0,4 - 40,0 mm πλάτος 4ft 5ft Custom Cutting
| Προϊόντα: | Φύλλο & πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | UNS N08810 |
| Δάχος: | 0.5 - 30.0mm |

