Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
Ράβδοι στίλβωσης από ανοξείδωτο χάλυβα 316F Υψηλής αντοχής, κατά της διάβρωσης, μηχανική ακριβείας
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 316F |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
UNS N08825 Σύνθετο 825 Πλάκα και φύλλα 2B 1D HL Τελική από BAOSTEEL
| Προϊόντα: | Φύλλο & πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | UNS N08825 |
| Δάχος: | 0.5 - 30.0mm |
304F Ατσάλινη ράβδος γείωσης ανθεκτική στη διάβρωση και εύκολη στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 304F |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Πρωταθλήματα 316F από ανοξείδωτο χάλυβα, υψηλής ακρίβειας, ανθεκτικές στη διάβρωση
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 316F |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Σιδηροδρομικές γραμμές από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία των προϊόντων: | Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 40 mm |
| Διάρκεια: | 6.1m ή σε οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
Βιομηχανική ποιότητα 316F Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 316F |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
EN 10204-3.1 Πιστοποιητικό υλικού Χαστέλοι C276 σωλήνες / συγκολλημένα σωλήνες χωρίς συγκόλληση
| Προϊόντα: | Σωλήνες από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Hastelloy C276 |
| Διάμετρος: | DN10 - DN300 |
ASTM GB DIN UNS N08904 904L Ανοξείδωτη Πλάκα Θερμής Έλασης Ανθεκτική στη Διάβρωση με Υπηρεσία Κοπής Laser
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 904L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
31803 32750 32760 2304 2520 F55 253mA Διπλής Χάλυβας Χωρίς Σύνδεση Πύλη ASTM A789 Πρότυπο
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 309s 310S 316L 317L 321 347 2205 2507 904L κλπ. |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
253MA Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα UNS S30815
| Προϊόντα: | 253MA σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |

