Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
C11000 C10100 C10200 Βιομηχανία χαλκού και κατασκευή χαλκού 99,9% καθαρότητα κράμα χαλκού 4X8 χαλκού
| Προϊόντα: | Χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | C10200 C11000 C10100 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN DIN JIS |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 600 φύλλα UNS N06600 Μονάδα 0,5 - 16,0 mm 4ft*8ft /5ft*10ft
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | UNS N06600 |
| Thickness: | 0.5 - 16.0mm |
0.330.0mm καυτός - κυλημένο ελασματοποιημένο εν ψυχρώ Inconel 718 πιάτο
| Προϊόντα: | Πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | inconel 718 |
| Πάχος: | 0.6 - 30.0mm |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,1-0,0 mm πάχος για βιομηχανικές εφαρμογές
| Εύρος πάχους: | 0,1 mm - 3,0 mm (ψυχρής έλασης), 3,0 mm - 10 mm (θερμής έλασης) |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 5mm - 1500mm (ψυχρής έλασης), 10mm - 2000mm (θερμής έλασης) |
| Σχήμα: | Επίπεδα |
JIS 410 SS Βαθμός Ψυχρής Έλασης Ανοξείδωτο Ατσάλι Πηνίο με Πάχος 0.3-3mm και Γυαλισμένη Επιφάνεια
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
JIS G4303 SUS304 Ζώνη από χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα, έλασης ψυχρής έλασης, με γυαλισμένη επιφάνεια και σπείρα SS πάχους 2 mm
| Πάχος: | 0,1 mm-3 mm (ψυχρής έλασης), 3,0 mm-10 mm (θερμής έλασης) |
|---|---|
| Πλάτος: | 5-1500 mm (ψυχρής έλασης), 10-2000 mm (θερμής έλασης) |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα JIS G4305 SUS444 με πάχος 0,5 - 3,0 mm για εφαρμογές δεξαμενών νερού
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Λωρίδα ανοξείδωτου χάλυβα 304 ψυχρής έλασης πάχους 2mm SS Strip για βιομηχανική χρήση
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
316L Stainless Steel Coil Strip 10mm Width for Medical Devices with SGS Approval
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
254SMO UNS S31254 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα με πάχος 0,5-50 mm ψυχρά κυλούμενα και γυαλισμένα επιφάνειες
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 254SMO |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |

