Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
Incoloy 800H EN 1.4958 Σύνθετο 800H Νικελική βάση Σύνθετα φύλλα και κυλίνδροι από πλάκες και κυλίνδρους θερμής έλασης και ψυχρής έλασης
| Προϊόντα: | Φύλλο & πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | UNS N08810 |
| Δάχος: | 0.5 - 30.0mm |
316Ti Stainless Steel Seamless Pipe ASTM EN DN10-DN400
| Προϊόντα: | Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 316TI |
| Διάμετρος: | DN10 - DN400 |
Προσαρμοσμένο Μήκος 303Cu Ανοξείδωτη Χαλύβδινη Ράβδος Εμπλουτισμένη με Χαλκό για Βελτιωμένη Αντοχή
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 303Cu |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Ανθεκτικό στη διάβρωση 310S Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 1.4845 / S31008 Συνθετικό για ακραία περιβάλλοντα
| προϊόντα: | πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 310S / 1.4845 / S31008 |
| πάχος: | 0,5-80,0 χλστ |
17-7 PH Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα ∆ανθεκτικό στη διάβρωση, θερμικά επεξεργαζόμενο κράμα για μηχανική ακρίβειας
| Όνομα προϊόντων: | 17-7PH ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
SAE4320H Στρογγυλή ράβδο από κράμα χάλυβα μήκους 6 μέτρων ASTM AISI Standard Forged Steel Rod
| Ονομασία των προϊόντων: | Στρογγυλή μπάρα από κράμα χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Διάρκεια: | 6 μέτρα |
EN 10204-3.1 Πιστοποιημένο 321F Στρώσιμο μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα / Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα μήκους 6m
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 321F |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Υψηλή σκληρότητα 17-7PH / S17700 Άρμα από ανοξείδωτο χάλυβα Στερεά διάλυμα SS Άρμα ζεστά ελατημένο και σφυρηλατημένο ράβδος
| Όνομα προϊόντων: | 17-7PH ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
65Mn λωρίδα χάλυβα ελατήρια με στρογγυλή άκρη υψηλού άνθρακα ψυχρά ελατημένο χάλυβα περιστροφή 0,01-3mm πάχος
| Υλικό: | 65mn, SK5, 60Si2MnA, 50crv4, c75s, CK75, C75, C75Cr1, T8A, D6A, AISI1050, 1070, 1065, 1075, 1095, 61 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,08mm - 3,0mm |
| Πλάτος: | 5mm - 400mm |
EN 10088 Τύπος σωλήνων από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 1.4539 / 904L
| Προϊόντα: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 904l |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |

