Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm standard copper alloy bar ] αγώνας 478 προϊόντα.
C24000 Σύνθετο μπρούντζης μπάρα και ράβδος με διάμετρο 4-250mm ASTM πρότυπο για βιομηχανικές εφαρμογές
| Εύρος διαμέτρου: | 3 - 250 mm |
|---|---|
| Σύνθεση Υλικού: | 76% Cu, 23% Zn, 0,5% Pb |
| Πυκνότητα: | 8,6 g/cm3 |
Μπάρα ορείχαλκου στρογγυλή και ράβδος ορείχαλκου κράματος C67420 (Cuzn37mn3al2pbsi) με διάμετρο 6,0-110,0mm για εφαρμογές γραναζιών
| Τύπος κράματος: | C67420 (Cuzn37mn3al2pbsi) |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου: | 6,0-110,0 χλστ |
| Σχήμα προϊόντος: | κύκλος, εξαγωνικός |
Δάχος πλάκας χαλκού 0,4 - 200 mm
| Products: | Copper flta bar |
|---|---|
| Grade: | C10200 |
| Standard: | ASTM GB EN DIN JIS |
Χαστέλλοι Β2 ράβδος Διαμέτρου 10 - 250 mm Μαύρη ράβδος ASTM EN DIN Standard Hot Rolled Bar
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Hastelloy B2 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |
C110 Καθαρό χαλκό πλάκα φύλλο κράμα 110 χαλκό επίπεδες ράβδοι διατριβή κόψιμο οποιουδήποτε μεγέθους
| Προϊόντα: | Φύλλο πιάτων χαλκού |
|---|---|
| Υλικό: | Επίπεδος φραγμός χαλκού |
| Δάχος: | 3 - 40 mm |
Ανθεκτική στη διάβρωση υψηλής αντοχής στρογγυλή ράβδος Monel400 για εφαρμογές πετρελαίου και φυσικού αερίου
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Μονέλ 400 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
C11000 T2 Cu-ETP Χαλκό φύλλο Χαλκό πλάκα 4ft*8ft 5ft*10ft Χαλκό κράμα
| Προϊόντα: | Χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | C10200 C11000 C10100 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN DIN JIS |
ASTM EN DIN JIS GB Τυπικό χαλκό φύλλο και πλάκα 0,4 - 100 mm χαλκό μαλακό πλάκα
| Προϊόντα: | Χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | C10200 C11000 C10100 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN DIN JIS |
Διάμετρος στρογγυλού σύρματος χαλκού 0,1 - 8,0 mm σε τροχιά ή ευθείες ράβδους
| Προϊόντα: | Ρολ από χαλκό |
|---|---|
| Διάμετρος: | 0.1 - 8.0 mm |
| Επιφάνεια: | Χάλκινο χαλκό |
C11000 C10100 C10200 Βιομηχανία χαλκού και κατασκευή χαλκού 99,9% καθαρότητα κράμα χαλκού 4X8 χαλκού
| Προϊόντα: | Χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | C10200 C11000 C10100 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN DIN JIS |

