Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm standard copper alloy bar ] αγώνας 478 προϊόντα.
SGS 22mm Διάμετρος Ορείχαλκου Ράβδος Υψηλής Σκληρότητας Ανθεκτική Ξεθώριασμα Στρογγυλή Μπάρα για Βιομηχανική Χρήση
| Κράμα: | Μη κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Εύρος πάχους: | 0,3 - 50 mm |
Στρογγυλή ράβδο χαλκού κράματος C12000 θερμής έλασης με διάμετρο 10-300 mm SF-CU Copper Rod
| Εύρος διαμέτρου: | 10 - 300 mm |
|---|---|
| Βαθμός υλικού: | C12000 |
| Σχήμα: | Γύρω |
Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα Super Alloy 654SMO Λουστραρισμένη Φωτεινή Διάμετρος 5 - 200mm Πρότυπο ASTM EN DIN
| Όνομα προϊόντων: | 654smo ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Καθαρό στερεό χαλκό στρογγυλή ράβδος C10100 Ανεξήτριο του οξυγόνου TU0 / C110
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
ASTM B152 Χάλυβα φύλλα και πλάκες με πάχος 0,3 - 50 mm Μη κραματοποιημένες στρογγυλές ράβδους χαλκού
| Τύπος κράματος: | Μη κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Εύρος πάχους: | 0,3 - 50 mm |
ASTM-Standard Inconel 625 Κράμα Νικελίου Στρογγυλές Ράβδοι σε Προσαρμοσμένα Μεγέθη με Αντοχή στη Διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 625 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
ASTM B36 C23000 Κράμα Χάλκινου Ράβδου με Εξωτερική Διάμετρο 6-300mm για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | C23000 |
|---|---|
| Κράμα: | Κράμα |
| Χρώμα: | κίτρινος |
C10200 Χαλκός Χωρίς Οξυγόνο Μπάρα και Ράβδος Πρότυπο ASTM με Διάμετρο 5-300mm για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | C10200 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Κράμα: | Μη κράμα |
CD4MCU Σούπερ ανοξείδωτη στρογγυλή ράβδος από νικέλιο, θερμής έλασης, διαμέτρου 10-350mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | CD4MCU |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |

