Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm standard copper alloy bar ] bij elkaar passen 478 producten.
C24000 staaf en staaf van legering koper met een diameter van 4-250 mm ASTM-standaard voor industriële toepassingen
| Diameterbereik: | 3 - 250 mm |
|---|---|
| Materiaal samenstelling: | 76% Cu, 23% Zn, 0,5% Pb |
| Dikte: | 8,6 g/cm3 |
legering C67420 (Cuzn37mn3al2pbsi) Messing ronde staaf en messingstaaf met een diameter van 6,0-110,0 mm voor toerustingtoepassingen
| Legeringstype: | C67420 (Cuzn37mn3al2pbsi) |
|---|---|
| Diameterbereik: | 6,0-110,0 mm |
| Productvorm: | hexagonale ronde, |
ASTM-klasse C10200 / 102 / C1020 Koperplaat Dikte 0,4 - 200 mm Koperplaat
| Products: | Copper flta bar |
|---|---|
| Grade: | C10200 |
| Standard: | ASTM GB EN DIN JIS |
Hastelloy B2 Bar Diameter 10 - 250 mm Zwarte bar ASTM EN DIN Standard Warmgewalste staven
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Hastelloy B2 |
| Diameter: | 6 - 250mm |
C110 Puur koperen plaatplaat legering 110 koperen platte staven gesneden in elke grootte
| Producten: | Het Blad van de koperplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Koper Vlakke Bar |
| Dikte: | 3 - 40 mm |
Corrosiebestendige Hoge Sterkte Monel400 Ronde Staaf voor Olie- en Gasapplicaties
| Model-NR.: | Monel 400 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
C11000 T2 Cu-ETP koperplaat koperplaat 4ft*8ft 5ft*10ft koperlegering
| Producten: | met een diameter van niet meer dan 20 mm |
|---|---|
| Graad: | C10200 C11000 C10100 |
| Standaard: | ASTM GB EN DIN JIS |
ASTM EN DIN JIS GB Standard Koperen plaat en plaat 0,4 - 100 mm Koperen zachte plaat
| Producten: | met een diameter van niet meer dan 20 mm |
|---|---|
| Graad: | C10200 C11000 C10100 |
| Standaard: | ASTM GB EN DIN JIS |
Koperen ronde draad met een diameter van 0,1 - 8,0 mm in spoel of rechte staven
| Producten: | koperdraadrol |
|---|---|
| Diameter: | 0.1 - 8.0 mm |
| Oppervlakte: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
C11000 C10100 C10200 Koperen plaat/plaat Industrie en bouw 99,9% zuiverheid Koperen legering 4X8 Koperen plaatplaat
| Producten: | met een diameter van niet meer dan 20 mm |
|---|---|
| Graad: | C10200 C11000 C10100 |
| Standaard: | ASTM GB EN DIN JIS |

