Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm standard copper alloy bar ] αγώνας 478 προϊόντα.
c276 bar Ζεστό έλαση με στερεό διάλυμα 2.4819 / UNS N10276 ASTM EN DIN GB Standard
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | c276 |
| Διάμετρος: | 6 - 350mm |
Durable Monel 400 Round Steel Excellent Resistance to Acids & Saline Environments, Customizable Sizes, ASTM B165 Compliant
| Προϊόντα: | Μονέλ 400 στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | Μονέλ 400 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Barra redonda de Monel 400 de alta resistencia a la corrosión para aplicaciones industriales químicas marinas con diámetro de 4-300 mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Μονέλ 400 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
CuZn35 / C27000 Λευκό στρογγυλό σχοινί Cu-Zn κράμα Λευκό σχοινί H65 κράμα χαλκού
| Ονομασία των προϊόντων: | Ορείχαλκος γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Διάμετρος: | 3 - 200 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
ASTM EN DIN GB JIS Πρότυπο Hastelloy X Στρογγυλή ράβδος /Bright Bar / Ράβδος από κράμα νικελίου
| Προϊόντα: | Hastelloy X Στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy Χ |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Ράβδος γυμνού χαλκού C11000 99,9% καθαρό, ανόπτησης για ανώτερη ελατότητα Διάμετρος 4 - 300mm
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρός φραγμός χαλκού |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Μήκος: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
Βιομηχανική ποιότητα C11000 ETP Χαλκιδική ράβδος ανθεκτική στη διάβρωση και υψηλής αγωγιμότητας
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρός φραγμός χαλκού |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Μήκος: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
C38500 / CuZn39Pb3 / 2.0401 Ράβδοι από χαλκό Κίτρινη στρογγυλή ράβδος χαλκού / 380 ράβδος από χαλκό
| Ονομασία των προϊόντων: | Ορείχαλκος γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Διάμετρος: | 3 - 200 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
Φωτεινή ράβδος Hastelloy C276 διαμέτρου 6-300mm Πρότυπο ASTM EN
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | c276 |
| Διάμετρος: | 6 - 350mm |
ASTM EN JIS Monel 400 κράμα 400 φύλλων νικελίου κοπή συνήθειας πιάτων
| Προϊόντα: | Φύλλο & πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | Monel 400 |
| Πάχος: | 0.6 - 20.0mm |

