Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm standard copper alloy bar ] αγώνας 478 προϊόντα.
Σύρμα από κράμα χαλκού-βηρυλλίου και ράβδος χαλκού με διάμετρο 0,05mm-10,00mm, ποιότητας C1100, προδιαγραφών ASTM
| Εύρος διαμέτρου: | 0,05mm-10,00mm |
|---|---|
| Μήκος: | Τυχαίος |
| Αριθμός μοντέλου: | C1100 |
Μπάρα Χαλκού Κόκκινου Στρογγυλή Διάμετρος 10 - 100mm C11000 C10200 Συμπαγής Ράβδος Χαλκού Προδιαγραφών ASTM
| Κράμα: | Μη κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Πρότυπο: | ASTM |
Σημείο και πλάκα από κράμα χαλκού με πάχος 0,3-60 mm
| Κράμα: | Μη κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Εύρος πάχους: | 0,3 - 50 mm |
Μη κραματοποιημένες ράβδοι και ράβδοι από χαλκό ASTM Standard με πάχος 0,3 - 50 mm
| Κράμα: | Μη κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Εύρος πάχους: | 0,3 - 50 mm |
Σωλήνας και σωλήνας από κράμα χαλκού-βηρυλλίου κατά το πρότυπο ASTM με εξωτερική διάμετρο 6-300mm σε διάφορους βαθμούς κράματος
| Κράμα: | Κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | κίτρινος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 6300mm |
ASTM Standard C2600 C2680 C2700 C2800 Ορείχαλκος Μπάρα και Χαλκός Ράβδος με Πάχος 0,3 - 50mm
| Τύπος κράματος: | Μη κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Εύρος πάχους: | 0,3 - 50 mm |
C10100 C11000 C12000 AC Χαλκιδικά σωλήνες και σωλήνες με πρότυπο ASTM και πάχος 0,3 - 50 mm
| Κράμα: | Μη κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Εύρος πάχους: | 0,3 - 50 mm |
2000mm Μακρύ Μη-κραματωμένο Συμπαγές Ράβδος Ορείχαλκου Στρογγυλό Υλικό Ορείχαλκου Προδιαγραφών ASTM
| Μήκος: | 2000 χλστ |
|---|---|
| Υλικό: | Ορείχαλκος |
| Τύπος κράματος: | Μη κράμα |
Μεγάλη διάμετρος C34500 C34200 Κάλκινος σωλήνας Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χαλκού ASTM πρότυπο
| Κράμα: | Μη κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Εύρος πάχους: | 0,3 - 50 mm |
Ελασμα ορείχαλκου ASTM C26000 με πάχος 0,3 - 50mm, Πλάκα ορείχαλκου χωρίς κράμα
| Κράμα: | Μη κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Εύρος πάχους: | 0,3 - 50 mm |

