Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm standard copper alloy bar ] αγώνας 478 προϊόντα.
CuZn40Pb2 / C38000 Κίτρινη ράβδος από χαλκό Στρογγυλή επίπεδη τετραγωνική σχήμα ράβδους χαλκού
| Ονομασία των προϊόντων: | Ορείχαλκος γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Διάμετρος: | 3 - 200 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
Στερεός στρογγυλός ράβδος Incoloy 800H Ανθεκτικό κράμα στη διάβρωση με προσαρμοσμένα μήκη & διαμέτρους
| Προϊόντα: | Ακατέργαστο 800H στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | INCOLOY 800H |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Incoloy 800H στρογγυλή ράβδος από κράμα ανθεκτικό στη θερμότητα για μέρη φούρνου και χημική επεξεργασία
| Προϊόντα: | Ακατέργαστο 800H στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | INCOLOY 800H |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Πλάκα και φύλλο καθαρού χαλκού C11000 Χαλκός 99,90% πάχος 0,5 - 80,0 mm ASTM GB EN DIN Standard
| Προϊόντα: | Φύλλο πιάτων χαλκού |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλο χαλκού |
| Πάχος: | 0,5 - 40 mm |
Σωλήνας από απρόσκοπτο χαλκό ASTM B587 με πάχος 0,1mm - 60mm, μη κραματωμένος χαλκός
| Κράμα: | Μη κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Εύρος πάχους: | 0.1 mm - 60 mm |
Hastelloy C276 Φωτεινή Ράβδος Υψηλής Αντοχής στη Διάβρωση Γυαλισμένη Επιφάνεια για Χημική Επεξεργασία και Θαλάσσιες Εφαρμογές
| Προϊόντα: | Φωτεινή ράβδος Hastelloy C276 |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy C276 |
| Διάμετρος: | 5 - 350mm |
Μπάρα ορείχαλκου στρογγυλή C38500 OD 40mm Cuzn39pb3 / 2.0401 Μπάρες ορείχαλκου Κίτρινος χαλκός Στρογγυλή ράβδος
| Προϊόντα: | Ράβδος χαλκού |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 59-62% |
| Υπηρεσία: | Τομή |
Ζεστά κυλούμενα και ψυχρά τραβήχτηκαν Incoloy 800H στρογγυλή μπάρα UNS N08810 Νικέλιο κράμα φωτεινές μπάρες με διάμετρο 5-350mm και αντοχή στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 800h |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
ASTM B111 Τύπος χαλκού νικελίου 90/10 με πάχος 0,3 - 50 mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Κράμα: | Μη κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Εύρος πάχους: | 0,3 - 50 mm |
Precision-Machined Inconel 625 Nickel Alloy Round Bars with Stable Performance
| Προϊόντα: | Inconel 625 στρογγυλός φραγμός |
|---|---|
| Βαθμός: | Ακατέργαστο 625 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |

