Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm standard copper alloy bar ] αγώνας 478 προϊόντα.
99,9% καθαρός στρογγυλός χάλκινος πήχης και ράβδος ποιότητας C11000, προδιαγραφών ASTM, διαμέτρου 4-250mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | C11000 |
|---|---|
| Κράμα: | Μη κράμα |
| Χρώμα: | Κόκκινος |
Επίπεδη μπάρα από καθαρό χαλκό C11000 / Επίπεδη πλάκα χαλκού T2 σε μήκος 6μ για ηλεκτρονική χρήση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | C11000 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Κράμα: | Μη κράμα |
CW004A Χαλκό στρογγυλή ράβδος Cu-ETP ράβδος καθαρό χαλκό διάμετρος 5 - 350 mm
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
C12000 Στρογγυλή ράβδο χαλκού DLP ράβδος χαλκού C1220 / SF-CU ράβδοι καθαρού χαλκού
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 250 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
Ελασμα ορείχαλκου κατά ASTM με πάχος 0,3-50mm και μη κραματικής σύνθεσης για βιομηχανική χρήση
| Κράμα: | Μη κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Εύρος πάχους: | 0,3 - 50 mm |
Διάμετρος 5 - 300 mm Τυποποιημένο οποιοδήποτε μήκος
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
DIN 2.0065 / CU-ETP Χαλκό στρογγυλή ράβδος CW004A C11000 Χαλκό ράβδος στρογγυλή σχήμα ράβδους
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
C11000 Χάλκινη ράβδος και ράβδος ASTM Standard Round Copper με διάμετρο 4 - 200mm Custom Cutting Any Length
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | C11000 |
|---|---|
| Κράμα: | Μη κράμα |
| Διάμετρος: | 4 - 300 mm |
OF-CU Χαλκό στρογγυλή ράβδο C10200 Χωρίς οξυγόνο Χαλκό διάμετρος 4 - 250 mm Ευθεία επιφάνεια
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 250 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
C10200 ΚΟΜΜΕΡΑΣ Στρογγυλή ράβδος Διαμέτρου 4 - 300 mm μαλακή 1/8H 1/4H 3/4H 1/2H 3/4H Κατάσταση
| Products Name: | Copper Bar |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 250mm |
| Length: | custom any length as request |

