Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm standard copper alloy bar ] αγώνας 478 προϊόντα.
Μονέλ 400 πλάκα φύλλου από κράμα UNS N04400 κράμα νικελίου ASTM B127
| Προϊόντα: | Πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Μονέλ 400 |
| Δάχος: | 1.0 - 20.0 mm |
Ανθεκτικό στη διάβρωση, ανθεκτικό στη θερμότητα, επεξεργάσιμο στρογγυλό ράβδο Monel K500 από κράμα νικελίου για χημική επεξεργασία
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | K500 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Βιομηχανική ποιότητα Monel 400 στρογγυλή μπάρα χάλυβα με ανθεκτικότητα στη διάβρωση, υψηλή ανοχή θερμοκρασίας και λεία επιφάνεια
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Μονέλ 400 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Ζεστά κυλούμενα και ψυχρά τραβήχτηκαν Incoloy 800H στρογγυλή μπάρα UNS N08810 φωτεινές ράβδοι από κράμα νικελίου
| Προϊόντα: | Ακατέργαστο 800H στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | INCOLOY 800H |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Μπάρα στρογγυλή από Monel K500 Βιομηχανικού Τύπου με Υψηλή Σκληρότητα και Αντιοξειδωτικές Ιδιότητες για Κρίσιμες Μηχανολογικές Εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | K500 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Ράβδος χαλκού C11000 ακριβείας για ηλεκτρικές και βιομηχανικές εφαρμογές
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρός φραγμός χαλκού |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Μήκος: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
Χωρίς οξυγόνο C11000 Χαλκός ράβδος Ιδανικός για μπάρες, καλωδίωση και αγωγούς
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρός φραγμός χαλκού |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Μήκος: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
Κρύο-εξωλκημένο στρογγυλό ράβδος Inconel 600 με γυαλισμένη επιφάνεια και διάμετρο 6-630mm ράβδος κράματος νικελίου
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Inconel 600 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Ζωγραφική σε κρύο |
Μπάρα από κράμα νικελίου Inconel 600 με ανόπτηση, ψυχρή έλαση και γυαλισμένη επιφάνεια
| Αριθμό μοντέλου: | Inconel 600 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Ζωγραφική σε κρύο |
ASTM B152 Πρότυπο C27000 C28000 Σύνθεση Χαλκού Στρογγυλή ράβδο 5,8m 6m μήκος ευθεία ράβδος
| Κράμα: | Μη κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Εύρος πάχους: | 0,3 - 50 mm |

