Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
AISI 304 φραγμός 8350mm ανοξείδωτου καυτός - κυλημένη μαύρη λήξη
| Μορφή: | Κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
Ζεστά έλασης Hastelloy C276 / EN 2.4819 Στερεά διάλυμα ράβδοι από κράμα βάσης νικελίου
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Hastelloy C276 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |
Φωτεινός αναψυκτικός ψυχρός 304 304L 316L 310S 321 Μισόστροφη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | Ατσάλι ατσάλινο |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 304 316L 309S 310S 321 904L 2205 2507 |
Επικαιροποιημένα προϊόντα από ατσάλινο χάλυβα
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 304 316L 309S 310S 321 904L 2205 2507 |
Mirror Polished ASTM SS201 Stainless Steel Coil Strip with 6K 8K Finish
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Πίνακας δεδομένων για αλυσιδωτού χάλυβα
| Προϊόντα: | Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | DN10 - DN600 |
| πάχος: | 1.0 - 50.0mm |
ASTM AISI 304 4mm Διάμετρος Ελατό χάλυβας ανοξείδωτος ράβδος για κατασκευές και διακόσμηση
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Βαθμός 431 ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή γυάλωση και ράβδος OD 6-300mm SS
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Τραβηγμένος στο κρύο φωτεινός φραγμός Hastelloy C276 κραμάτων/διάμετρος UNS N10276 4 - 50mm
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy C276 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |
Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα της κλάσης ASTM A240 317L με τεχνική ψυχρής έλασης και γυαλισμένη επιφάνεια
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |

