Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
Τελική επεξεργασία 416 στρογγυλής ράβδου από ανοξείδωτο χάλυβα / SS ράβδου / ράβδων από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
440C Άρμα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM A276 SS Άρμα OD5 - 350mm UNS S44004 Άρμα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | στρογγυλο |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
304 Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM A276 Ζεστή έλαση Μαύρη επιφάνεια SS Διαμέτρου 6 - 350 mm
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
CD4MCU Σύνθετες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα - Ανθεκτικές στη διάβρωση ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλής αντοχής για χημικές και θαλάσσιες εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | CD4MCU |
|---|---|
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | στερεά λύση |
| Εύρος διαμέτρου: | φ10mm - φ350mm |
OD5mm - 350mm σφυρηλατημένη ράβδος φραγμών ανοξείδωτου SS καυτή - κυλημένος για τη δομή λεβήτων
| Μορφή: | Κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια 6-300 mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Ακατέργαστο 600 Πλάκα / φύλλο / περιέλιγμα / ταινίες ASTM B168 EN 2.4816 Σύνθετο 600 Σύνθετο νικελίου
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | UNS N06600 / Inconel 600 |
| Thickness: | 0.5 - 16.0mm |
EN 10204-3.1 Πλακέτα / φύλλα / λωρίδες από κράμα Inconel 600 πιστοποιημένο Μονάδα 0,5 - 100 mm
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | UNS N06600 / Inconel 600 |
| Thickness: | 0.5 - 16.0mm |
Χρυσή επιφάνεια φλάντζης Hastelloy C276 / UNS N10276 Πλάκα κυκλικής επιφάνειας / κράμα 276 πλάκα
| Products: | Nickel Alloy Plate |
|---|---|
| Grade: | Hastelloy C276 |
| Thickness: | 0.5 - 16.0mm |
Σωλήνας Incoloy 800 HT χωρίς συγκόλληση με τεχνική θερμής έλασης και γυαλισμένη επιφάνεια για αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Incoloy 800 HT |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |

