Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
17-4PH Ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα που σκληρύνεται από βροχή με χρώμιο νικέλιο χαλκό και OD 6-300mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 17-4PH/630 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Χαστέλλοι C276 / UNS N10276 Στρογγυλή ράβδος Προσαρμοσμένη κοπή οποιουδήποτε μήκους Διαμέτρου 6 - 300 mm
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Διάμετρος: | 6 - 300 mm |
Ράβδος και Στρογγυλή Μπάρα από Λουστραρισμένο Ανοξείδωτο Ατσάλι 904L με Εξωτερική Διάμετρο 6-300mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
OF-CU Χαλκός ράβδος Χωρίς οξυγόνο Χαλκός TU1 κράμα 4 - 150 mm μαλακή κατάσταση
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 250mm |
| Length: | custom any length as request |
High Strength 926 Stainless Steel Bar UNS N08926 / Alloy 926 Corrosion Resistant Metal Bar
| Όνομα προϊόντων: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Επεξεργασία με λέιζερ Inconel 600 Plate & Sheet ASTM B168 Standard With EN 10204-3.1 Certificate Alloy 600 Plates
| Προϊόντα: | Πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Ινκόνελ 600 |
| Δάχος: | 0.4 - 80 mm |
1.4418 Στρογγυλά τετράγωνα και επίπεδα προφίλ από άψυκτο χάλυβα ASTM DIN GB EN Standard
| Ονομασία των προϊόντων: | 1.4418 μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Διάρκεια: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
Hastelloy C276 φύλλα και πλάκες Custom Laser Cutting οποιουδήποτε μεγέθους ASTM B575 κράμα 2.4819
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | UNS N10276 / 2.4819 |
| Πάχος: | 30,0 - 50,0 mm |
Ανθεκτικός στρογγυλός ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 303 διάμετρος 3 - 300 mm φωτεινές ράβδοι
| Όνομα προϊόντων: | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 303 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
253MA S30815 Χλωρίδιο αδιάβροχο σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Χάλυβας |
|---|---|
| Αξία: | 253ma / S30815 / 1.4835 |
| Διάμετρος: | DN10 - DN400 |

