Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
EN 1.4301 / AISI304 / SUS304 roestvrijstalen spoel / SS304 roestvrijstalen rollen en banden
| Producten: | Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0 mm |
Warmgewalste EN 10088-3 / ASTM A276 Klasse 316Ti 1.4571 Ronde staalbal in 6m lengte
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 316Ti |
317L roestvrijstalen plaat - UNS S31703 / 1.4438 SS Platenbreedte 1000mm 1250mm 1500mm 2000mm
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 317L |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
317L roestvrijstalen plaat 2B NO.1 Oppervlak 0,6 - 30,0 mm Met 4ft*8ft En 5ft*20ft
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 317L / S31703 |
| Dikte: | 0.6 - 30.0mm |
Slits Cutting 304L roestvrij staalplaat 0,3 - 3,0 mm met gepolijst oppervlak voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
201 304 Vlekkeloos stalen persplaat met watergolfpatroon en gepolijst oppervlak voor decoratieve toepassingen
| Model-NR.: | 201 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
0,5 - 3 mm ASTM A240 AISI 304L Roestvrijstalen Plaat met 2B BA HL 8K PVC Film Oppervlak
| Dikte bereik: | 0,3 mm-3 mm (koudgewalst), 3,0 mm-80 mm (warmgewalst) |
|---|---|
| Standaard maat: | 1000*2000mm, 1219*2438mm, 1500*3000mm (koudgewalst); 1500*6000mm, 1800*6000mm, 2000*6000mm (Warmgewa |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
UNS 31803 Roestvrijstalen Plaat & Plaat met 0,6 - 80 mm Dikte Koudgewalst en Gepolijst Oppervlak
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Hittebestendige de Rang310s Dikte van de Roestvrij staalplaat 1,0 - 30.0mm Laser die SS Plaat snijden
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 310S |
| Dikte: | 1.0 - 30.0mm |
Walste het ENGELSE 321 Roestvrij staalblad van ASTM JIS GN 1,4541 Roestvrij staalbreedte 1000mm 1219mm koud
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |

