Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Koudgewalst, gegalveerd 45# 50# 65mn Ck67 Ck67 Ck70 Spring Steel Strip
| Producten: | de strook van het de lentestaal |
|---|---|
| Dikte: | 0.3 - 3,0 mm |
| Breedte: | 1000 mm 1250 mm of op aanvraag |
No.4 haarlijn die koudgewalst 304L-roestvrij staalblad/SS-blad S30403 in 1220*2440mm-grootte afwerken
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Helder gloeien 304 roestvrij staalplaat met 2B BA afwerking in breedtes 1000 mm 1219 mm 1500 mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Hittebestendige Roestvrij staalplaat ENGELSE 1,4833 X12CrNi23-13 3.030.0mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staalblad |
| Rang: | 1.4833 |
Roestvrij staal 304H Plaat / plaat SS304H Plaat Carbon 0.04-0.10 Voor warmtebestendige onderdelen
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304H / UNS S30409 |
| Breedte: | 1500 mm 1219 mm 1000 mm |
TP304 / 316L Roestvrij staal zeshoekige buis volgens ASTM A312
| Producten: | Roestvrij staal Hexagonale Pijp |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standaard: | ASTM GB EN |
EN 10204-3.1 Certificaat koudgewalst gepolijst 304L roestvrij staalplaat
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Tisco 304L Roestvrij Staalplaat 0.4 - 3.0mm Dikte Koudgewalst met 4FT*8FT Maat op Voorraad
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
2B Oppervlak Koudgewalste 304L Roestvrijstalen Plaat in Afmeting 1000*2000mm
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
254SMO UNS S31254 Roestvrijstalen Plaat met 0,5-50 mm Dikte Koudgewalst en Gepolijst Oppervlak
| Model-NR.: | 254SMO |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |

