Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Spiegelgeëtst Designer 304 Decoratief Roestvrij Staal Plaat voor Liftproductie
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
304 316 430 Roestvrij Stalen Traanplaat met Koudgewalste Gepolijste Oppervlakte Gestructureerd Plaat
| Model-NR.: | 304 316L 430 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 Roestvrij Staal Koudgewalste Gepolijste Oppervlakte Geponste Geruite Plaat voor Persstempelen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
AISI 201 304 316L Koudgewalste Gepolijste Oppervlak Roestvrij Staal Traanplaat / Ribbelplaat / Textuur Persplaat
| Model-NR.: | 201 304 316 2205 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 316L Koudgewalste Gepolijste Roestvrijstalen Traanplaat met Aangepaste Patronen
| Model-NR.: | 304 316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
ASTM A240 317L roestvrij staalplaat met koudgewalste techniek en gepolijst oppervlak
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Roestvrij staal 302 SS Bladplaat walste 302 Roestvrij staalblad UNS S30200 koud
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Koudgewalst 304 Gebeëindigd DIN1.4301 Inox het Metaalblad van het Roestvrij staalblad 2b Bedelaars
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
ENGELS 10088-2 1,4404 Roestvrij staalblad 0.4100mm 2B NO.1 1500mm 2000mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staalblad |
| Rang: | 1.4404 |
Warmgewalste 310s-Roestvrij staalplaat 0.516.0mm 1500mm 1219mm 1000mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 310S / 1.4845 |
| Dikte: | 0.4 - 16.0mm |

