Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Custom laser snijden 321 roestvrij staal plaat met 0,6 - 80,0 mm dikte en koudgewalste techniek
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 316L Roestvrij Staal Sanitair Naadloze Koudgewalste en Gepolijste Buis
| Model-NR.: | 304 316L |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
JIS G4305 SUS444 Roestvrij staalplaat met een dikte van 0,5 - 3,0 mm voor toepassingen in watertanks
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
ENGELSE Standard 321 het Roestvrije staalplaat 1,4541 van ASTM GB JIS Roestvrij staalss Plaat en Blad
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 321 |
| Dikte: | 0.880.0mm |
AISI329 van de roestvrij staalblad & Plaat Dikte 1,0 - 20.0mm SS Koudgewalst Plaatblad 2B
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Het Roestvrije staalplaat van ASTM A240 309S 3,0 - 16.0mm TISCO 1219mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 309S |
| Dikte: | 3.0 - 16.0mm |
316Ti roestvrij staalplaat ASTM EN DIN JIS Standard Warmgewalst din 1.4571 / UNS S31635 Roestvrij staal
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | UNS S31635 / 1.4571 / 316Ti |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Heldere oppervlakte 304 BA roestvrij staal spoel 0,2 - 2,0 mm SS spoel 1000 mm 1219 mm
| Producten: | Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0 mm |
Zwart / helder / pickelen Finshing Ronde staalstaaf 304 316L 310S 321 329 347
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
Warmgewalste 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO roestvrijstalen plaat Dikte 3,0 - 100 mm
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |

