Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
EN 1.4301 / AISI304 / SUS304 Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα / SS304 Ρολ και ταινίες από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος: | 0.1 - 16.0 mm |
Επικεντρωμένη παραγωγή από ατσάλι
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 316Ti |
317L πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα - UNS S31703 / 1.4438 SS πλάκες πλάτος 1000mm 1250mm 1500mm 2000mm
| Προϊόντα: | Πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 317L |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
317L φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 2B NO.1 Επιφάνεια 0,6 - 30,0 mm με 4ft * 8ft και 5ft * 20ft
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 317L / S31703 |
| Πάχος: | 0.6 - 30.0mm |
Τρίχωμα 304L φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 0,3 - 3,0 mm με γυαλισμένη επιφάνεια για βιομηχανικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
201 304 Ανοξείδωτη Πλάκα Πίεσης με Μοτίβο Κυματισμού Νερού και Γυαλισμένη Επιφάνεια για Διακοσμητικές Εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 201 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
0.5 - 3 mm φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM A240 AISI 304L με επιφάνεια 2B BA HL 8K PVC
| Εύρος πάχους: | 0,3 mm-3 mm (ψυχρής έλασης), 3,0 mm-80 mm (θερμής έλασης) |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm, 1219*2438mm, 1500*3000mm (ψυχρής έλασης); 1500*6000mm, 1800*6000mm, 2000*6000mm (Θερής |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
UNS 31803 Φύλλα και πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα με πάχος 0,6 - 80 mm ψυχρά κυλούμενα και γυαλισμένα επιφάνειες
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Ανθεκτικός στη θερμότητα βαθμός πάχος πιάτων ανοξείδωτου 310S λέιζερ 1,0 - 30.0mm που κόβει το πιάτο SS
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 310S |
| Πάχος: | 1.0 - 30.0mm |
Το EN φύλλο ανοξείδωτου 321 ASTM JIS GN cold-rolled το πλάτος 1000mm 1219mm ανοξείδωτου 1,4541
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |

