Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
ASTM A240 321 Roestvrij staalplaat koudgewalst SS-plaat 0,5 - 80,0 mm Dikte
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Corrosiebestendig 321 roestvrij staalplaat en -plaat met een breedte van 1500 mm koudgewalst voor toepassingen bij hoge temperaturen
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
ASTM A240/240M Koudgewalst 321 roestvrij staalplaat hoogtemperatuurbestendig voor industriële toepassingen
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
321 Roestvrijstalen Plaat met 2000 mm Breedte en 3,0 - 40,0 mm Dikte voor Hoge Temperatuur Toepassingen
| Breedte: | 2000 mm |
|---|---|
| Dikte bereik: | 3,0 - 40,0 mm |
| Modelnummer: | 321 |
ASTM A240 Roestvrij Staalplaat van Kwaliteit 321 met een Dikte van 0,6 - 80,0 mm Beschikbaar voor Maatwerk Snijden
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
ASTM A240 321 Roestvrij Staal Plaat 3.0 - 80.0mm TISCO POSCO Leverancier
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
ASTM A240 304 roestvrijstalen plaat met oppervlakteafwerking nr. 1 en afmeting 1500X3000 mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
304 haarlijn roestvrij staal plaat 0,3 - 12,0 mm ASTM AISI Standard SS-plaat
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalst 316Ti geïmprimeerd roestvrij staalplaat UNS S31635 0,8 - 10,0 mm
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 316Ti |
| Breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
EN 10088 Klasse 1.4432 Roestvrij staal plaat Dikte 0,4 - 40,0 mm X2CrNiMo17-12-3 Roestvrij
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | EN 1.4432 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |

