Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
304L roestvrij staalplaat met 2B BA NO.4 8K afwerking en PVC-filmbescherming
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
ASTM A240 304L roestvrijstalen plaat en spoel met koudgewalste techniek en gepolijst oppervlak
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
201 304 316L Koudgewalste Gepolijste Oppervlak Roestvrij Staal Plaat Traanplaat / Ruitplaat / Antislip Plaat / Patroonplaat / Geprofileerde Roestvrij Staal Plaat
| Modelnummer: | 201 304 316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
EN 10088-2 Klasse 1.4306 304L roestvrij staalplaat 0,4 - 3,0 mm koudgewalst met gepolijst oppervlak
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Lasersnijden 321 roestvrijstalen plaat 6,0 mm tot 14,0 mm Maatwerk snijden SS plaat
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Corrosiebestendig koudgewalst 321 roestvrij staalplaat met een heldere oppervlakte
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
316Ti Roestvrijstalen Plaat 0.4 - 3.0mm SS Plaat Koudgewalste Techniek van TISCO
| Materiaalkwaliteit: | 316ti |
|---|---|
| Dikte bereik: | 0,4 - 3,0 mm |
| Koud gerolde dikte: | 0.3mm3mm |
JIS G4305 Standaard Koudgewalste Gepolijste Roestvrijstalen Plaat en Plaat
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
1/4 Naadloze buis DIN 1,4301 van het duim-20 Duimroestvrije staal
| Producten: | roestvrij staalnaadloze buis |
|---|---|
| Rang: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| norm: | EN VAN ASTM GB |
Het Roestvrije staalblad SUS444 0.410.0mm TISCO POSCO AISI444 van JIS G4305
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |

