Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Hoog koolstofgehalte 0,04% - 0,1% 316 / 316H roestvrij staalplaat en plaat 0,4 - 3,0 mm koudgewalst
| Producten: | Platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 316 / 316H |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
2B NO.1 HL 8K Oppervlakte roestvrijstalen plaat 904L / DIN 1.4539 SS plaat / SS plaat
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
legering 254SMO roestvrijstalen plaat UNS S31254 SS Plaatdikte 1,0 - 30,0 mm van BAOSTEEL
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 254SMO |
| Dikte: | 0.630.0mm |
ASTM A240 310S roestvrijstalen plaat ideaal voor oven- en warmtebehandelingstoestellen
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 310S / 1.4845 / S31008 |
| dikte: | 0,5-80,0 mm |
301 / SUS301 / 1.4310 Roestvrij staalplaat 0.1 - 3.0 mm Dikte Precision Slit Cutting zonder Burr Met EN 10204-3.1 Certificaat
| producten: | Roestvrij stalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 301 |
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
Tisco 321 Roestvrijstalen Plaat en Blad met 1800 mm 2000 mm Breedte en 3,0 - 14,0 mm Dikte
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Corrosiebestendig SS 316L roestvrij staalplaat koudgewalst met een heldere oppervlakte
| Model-NR.: | 316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 316L roestvrij staal met gepolijst oppervlak en aanpasbare uitstekeningen
| Model-NR.: | 304 316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
SS304 roestvrij staal gekabelde plaat koudgewalst met gepolijst oppervlak voor antisslipvloeren
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
321 Koudgewalste platen en vellen van roestvrij staal met een helder oppervlak van 1500*6000 mm standaardgrootte
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |

