Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Koudgewalste 443 roestvrijstalen spoelstrip met gepolijst oppervlak en corrosiebestendigheid
| Model-NR.: | 443 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Rang 201 Roestvrij staalbar 304 316L-Koude trekt Heldere EN van ASTM JIS DIN
| Producten: | Roestvrij staal Hexagonale Bar |
|---|---|
| Rang: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Lengte: | 3m, 4m, 6m of douane als verzoek |
X3CrNiMoN27-5-2 / EN 1.4460 Ronde staalstaaf AISI329 Vaste oplossing
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
Koolstof 0,04% - 0,10% 316 roestvrijstalen platen Platen Lasersnijden Plsma Snijden zonder boor
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Duplex 2205 / S31803 / S32205 roestvrijstalen plaat ASTM A240 / EN 10088
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Premium 254SMO roestvrijstalen plaat Superieure corrosiebestendigheid voor zware omstandigheden
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 254SMO |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
ASTM A240 317L roestvrij staalplaat Premium maritiem materiaal
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 317L/S31703 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
Veelzijdig 329 roestvrijstalen plaat Langdurig, hoge prestaties voor zwaar gebruik
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 329 / S32900 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
304 Graad Spiegel gepolijst roestvrij staalplaat met watergolfontwerp 0,3-2,0 mm Dikte
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
321 Roestvrij staalplaat koudgewalst titanium gestabiliseerd hittebestendig voor toepassing bij hoge temperaturen
| Modelnummer: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |

