Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
17-4ph roestvrijstalen buis naadloos buis AISI 630 Solid Solution SS buis
| Producten: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad: | 17-4PH |
| Standaard: | ASTM GB EN |
ENGELS 10088-2 1,4404/316L Roestvrij staalblad en Plaatss Blad 0.3 - 30.0mm SS Plaat
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Koudgewalste 347 Roestvrij staalblad & Plaat & Strookss Bladuns S34700 Roestvrij staal
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Koudgewalst 201 Roestvrij staalblad 0.3 - 3.0mm 2B HL 8K die met pvc-Filmss Blad eindigen
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Heldere Onthardende Legering 400 Strook 0.1mm - 0.5mm Monel400 Strookfolie Breedte 5 - 500mm
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3.0mm |
| Width: | within 1500mm |
Tisco Koudgewalste 2B Oppervlak 304 Roestvrijstalen Plaat met PVC Coating voor Industriële Toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Koudgewalst 2B oppervlak 304 304L 304H roestvrijstalen plaat en plaat
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
3 mm dikke 316-klasse roestvrij staal spoel met gepolijst oppervlak voor industriële toepassingen
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
|---|---|
| Breedte: | 5 - 1500 mm (koudgewalst), 10 - 2000 mm (warmgewalst) |
| Vorm: | Vlak |
316L roestvrijstalen spoelband 10 mm breed voor medische hulpmiddelen met SGS-goedkeuring
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Slit roestvrijstalen spoelband met BA-oppervlak GB3280 Standaard 0,05 mm dikte voor precisie toepassingen
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |

