Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
AISI304 AISI316L roestvrij staal gecheckerde plaat anti-glijstaal plaat
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
310S / 1.4845 / TP310S / 06Cr25Ni20 Stainless Steel Seamless Pipe / Welded Pipe for Boiler
| Producten: | Roestvrijstalen naadloze pijp |
|---|---|
| Cijfer: | TP310S/1,4845 |
| Diameter: | DN10 - DN400 |
439 Roestvrij staalblad 2B tweede Eindigende 0.83.0mm TISCO POSCO
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Lage Koolstof 446 Roestvrij staalblad 2B TISCO BAOSTEEL AISI446
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
het Roestvrije staalplaat 201 Rang 304 316L 321 1.08.0mm van 2B NO.1
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
Dikte van het Roestvrije staalplaat 347/347H van ASTM A240 AISI347H 0,6 - 16.0mm
| PRODUCTEN: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 347H |
| Dikte: | 3.040.0mm |
201 Diamantenplaat van roestvrij staal / Scheekplaat / Grofplaat voor vloer
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in bijlage I vermelde maatregelen worden toegep |
| Dikte: | 0.5 - 8.0 mm |
Aisi 304 316 prima roestvrij staal checker plaat laag colbalt Ss één bar twee bar drie bar vijf bar
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in bijlage I vermelde maatregelen worden toegep |
| Dikte: | 0.5 - 8.0 mm |
Warmtebestendige graad 321 roestvrijstalen plaat ASTM A240 legering 321 plaat
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
ASTM A240 N08904 904L roestvrij staalplaat koudgewalst corrosiebestendig SS-plaat metaal
| Modelnummer: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |

