Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
436L SS Rand 1219mm van de Staalplaat Koudgewalste 2D Mijl voor Autogassysteem
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
EN DIN ASTM Standaard Hastelloy C276 striprollen N10276 nikkellegering stripband
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3.0mm |
| Width: | within 1500mm |
Warmgewalste roestvrij staal checkerplaat 3 mm 4 mm 5 mm 6 mm 8 mm voor vloer
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in bijlage I vermelde maatregelen worden toegep |
| Dikte: | 0.5 - 8.0 mm |
Hoogwaardige 409L roestvrij staalplaat 2D NO.1 Oppervlak Ideaal voor automobiel uitlaatsystemen
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 409L |
| Dikte: | 0,5-50,0 mm |
304H Plaat van Hoog Koolstof Roestvrij Staal met 2B en NO.1 Afwerking Warmgewalst voor Duurzaamheid
| Model-NR.: | 304H |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
SUS304 Spiegel 8K Afwerking 0,4 - 3,0 mm Roestvrij Staal Plaat voor Decoratie en Keukengerei
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Monel 400 legeringsstripdikte 0,1 - 3,0 mm breed 5 - 1219 mm legering 400 striprollen
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3.0mm |
| Width: | within 1500mm |
8K Spiegelgepolijst 304 Roestvrij Staal Plaat met BV Certificaat voor Decoratie
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Mechanisch roestvrijstalen spoelstrip 1 mm dikte 2B oppervlak RoSH goedgekeurd
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
ASME-Cr SS 304 Breedte 1500mm 0,6 - 3.0mm van het Roestvrij staalblad
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staalblad |
| Rang: | 201 304 430 316L |

