Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
ASTM JIS EN Standaard 301 Roestvrijstalen Plaat Dikte 0,2 - 3,0 mm Koudgewalst 2B Oppervlak
| producten: | Roestvrij stalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 301 |
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
Koudgewalste Warmgewalste 201 Roestvrije Spleetrol 200 Reeksen 300 Reeksen
| Producten: | Roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
301 Volhard roestvrij staal spoel Precision ASTM A666 strips voor industriële
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-2,5 mm |
| Breedte: | binnen 1219 mm |
ASTM A240 316L Stainless Steel Shimming Strip 0,5 mm - 3,0 mm Diktes Breedten
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.5-3.0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
201 304 316L anti-glijdende gekabelde plaat van roestvrij staal Dikte 0,5 - 8,0 mm
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in bijlage I vermelde maatregelen worden toegep |
| Dikte: | 0.5 - 8.0 mm |
Roestvrij staalplaat 304 316L 0,4-80 mm warm koud gewalst ASTM A240
| Producten: | Roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Grade: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO.etc |
| Dikte: | 0,4 -80,0mm |
Koudgewalste 439 roestvrijstalen plaat met helder oppervlak en corrosiebestendigheid voor uitlaatsystemen voor auto's
| Modelnummer: | 439 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Geruite 304 Roestvrij staalplaat ASTM ENGELS DIN 201 316L 1000mm 1219mm 1500mm
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
202 het Metaalstroken UNS S20200 0.43.0mm het Koudgewalste 2B van het roestvrij staalblad Eindigen
| Producten: | Roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
EN10088 1.4404 Roestvrijstalen plaat 2B NO.1 Warm gewalst en koud gewalst SS plaat 0,4 - 30,0 mm Dikte
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 316L / 1.4404 |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |

