Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
17-4ph Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα Χωρίς συγκόλληση σωλήνας AISI 630 Στερεό διάλυμα SS σωλήνας
| Προϊόντα: | Σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 17-4PH |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
EN φύλλο ανοξείδωτου 10088-2 1,4404/316L και φύλλο πιάτων SS 0.3 - πιάτο 30.0mm SS
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου 347 & πιάτο & ανοξείδωτο φύλλων UNS S34700 λουρίδων SS
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου 201 0.3 - HL 8K 3.0mm 2B που τελειώνουν με το PVC το φύλλο ταινιών SS
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
Φωτεινό κράμα ανόπτησης 400 λωρίδα 0,1 mm - 0,5 mm Monel400 λωρίδα φύλλου πλάτους 5 - 500 mm
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3.0mm |
| Width: | within 1500mm |
Tisco Cold Rolled 2B Surface 304 Stainless Steel Plate with PVC Coating for Industrial Applications
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
3mm Παχιά Ανοξείδωτη Λωρίδα 316 Βαθμού με Γυαλισμένη Επιφάνεια για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 5 - 1500 mm (ψυχρής έλασης), 10 - 2000 mm (θερμής έλασης) |
| Σχήμα: | Επίπεδα |
316L Stainless Steel Coil Strip 10mm Width for Medical Devices with SGS Approval
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Slit Stainless Steel Coil Strip with BA Surface GB3280 Standard 0.05mm Thickness for Precision Applications
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |

