Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Koudgewalst AISI 301 roestvrij staalplaat met hoge sterkte en corrosiebestendigheid
| Model-NR.: | AISI301 / DIN 1.4310 / X10CrNi18-8 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
AISI 304 Glanzige achterzijde Anti-Slip roestvrij staal gekabelde plaat van TISCO
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in bijlage I vermelde maatregelen worden toegep |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
Ronde Plaat van het Cirkeltisco Roestvrije staal 3,0 - 100.0mm 321 2205
| PRODUCTEN: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
| Dikte: | 3.0100.0mm |
Corrosiebestendige 310S roestvrijstalen plaat 1.4845 / S31008 legering voor extreme omgevingen
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 310S / 1.4845 / S31008 |
| dikte: | 0,5-80,0 mm |
Koudgewalste Inconel 600 spoel met helder oppervlak en 1220*2440 mm grootte Nickel alloy 600 strip
| Model-NR.: | Inconel600 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
De hoge Plaat Warmgewalste 420 440C 17 - 4PH 17 - 7PH van het Hardheidsasme Roestvrije staal
| PRODUCTEN: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
| Dikte: | 3.0100.0mm |
Hairline 321 310S-Laser die van de Roestvrij staalplaat Warmgewalste 3,0 - 100.0mm snijden
| PRODUCTEN: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
| Dikte: | 3.0100.0mm |
Hoge sterkte 317L roestvrij staalplaat Corrosie & hittebestendig legering
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 317L/S31703 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
ASTM A240 Warmgewalste Corrosiebestendige Roestvrijstalen Plaat SUS321 Plaat
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Het Roestvrije staalplaat 3.0100mm 1500mm 1219mm 1000mm van ISO9001 316L
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 316L |
| Dikte: | 0.4 - 16.0mm |

