Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Nikkelgebaseerde anti-oxidatie warmgewalste Inconel 600 roestvrijstalen plaat
| Modelnummer: | Inconel 600 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
ENGELSE 1,4404 Vlakke ENGELSE 1,4301 20x3mm200x20mm Onthard Warmgewalst van de Roestvrij staalbar
| Vorm: | vlak |
|---|---|
| norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
Het Roestvrije staalplaat 316L 1,4404 SUS316L 1500mm 1800mm 2000mm van UNS S31603
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 316L |
| Dikte: | 0.4 - 16.0mm |
EN 1,4571 de Koudgewalste Strook AISI 316Ti van het Roestvrij staalmetaal
| Producten: | roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
17-7PH roestvrijstalen plaat warmgewalst SS plaat UNS S17700 warmgewalst 10 - 200 mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 17-7PH roestvrij staal |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
410 de Strook van het Roestvrij staalmetaal Heldere het Eindigen 2B BEDELAARS die 0.12.5mm beëindigen
| Producten: | roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
SUS420J1 DIN 1,4006 420 Dunne Roestvrij staalplaat 0.38.0mm
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
440C het Metaalstroken 0.46.0mm Koudgewalste UNS S44004 van het roestvrij staalblad
| Producten: | Roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
EN 1,4404 Roestvrij staalrol AISI 316L 2B NO.1 van TISCO
| Producten: | Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0mm |
304 / 1.4301 / AISI304 Ss Stripdikte 0,3 - 2,0 mm 2B BA NO.4 Afwerking
| Producten: | Strip van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |

