Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
2205 Precisieband van roestvrij staal olie/gas ontzilting industrie graad
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.5-3.0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
444 Roestvrij staal spoelband hittebestendig ideaal voor industrieel gebruik in de automobielindustrie
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.5-3.0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
304 roestvrij staal geïmprimeerd plaat met anti-vingerafdruk rond patroon
| Producten: | In reliëf gemaakt Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Cijfer: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
17-4PH roestvrijstalen plaat warmgewalst 10 - 150 mm SS plaat UNS S17400 Custom Cutting
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 17-4PH roestvrij staal |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Warmgewalste 316L roestvrijstalen gekabelde plaat Corrosiebestendige gekabelde plaat voor chemische industrie
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
ASTM A240 304 roestvrij staalplaat 0,4-3,0 mm koudgewalst
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO. enz. |
| Dikte: | 0,4 -80,0mm |
Inconel 625 roestvrij staal plaat SS plaat laser snijden water snijden
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 200serie 300serie 400serie duplex roestvrij staal |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Duplex 2205 2507 Roestvrij staalpijp/Naadloze buis/de Gelaste ENGELSE Norm van de Roestvrij staalbuis ASTM
| Producten: | Roestvrij staal Gelaste Pijp |
|---|---|
| Rang: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Norm: | EN VAN ASTM GB |
Maritieme kwaliteit 316LMod roestvrijstalen plaat voor offshoreconstructies en zoutwateromgevingen
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 316LMOD |
| Dikte: | 0.6 - 80.0 mm |
Duplex 2205 / S31803 / 1.4462 Roestvrij staal buis Corrosiebestendigheid SS buis
| Producten: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad: | 2205 / S31803 / S32205 / 1.4662 |
| Standaard: | ASTM GB EN |

